RAKTÁROS

Főbb feladatok, munkák:

– vevők pontos és gyors kiszolgálása, raktárkészlet kezelése
– bejövő és kimenő szállítmányok rakodása
– átvett anyagok belső jelölése
– munkaterület tisztán tartása, raktári rend biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– erkölcsi bizonyítvány
– középfokú végzettség
– elektromos termékek ismerete
– felelősségteljes, önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
– megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
– számítógép felhasználói szintű kezelése
– B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– raktárosi munkakörben szerzett több éves tapasztalat
– középfokú villamos végzettség

Amit kínálunk:

– egy műszakos munkarend
– hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
– jól működő cég biztos háttere

Munkavégzés helye:

Budapest, 1105 Vaspálya utca 20/A.

Az állásra jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajzát és kísérőlevelét küldje az alábbi e-mail címre.
Cím: Kompel Kft. 1105 Budapest, Vaspálya u. 20/a.
Web: www.kompel.hu

Jelentkezési határidő az állásra: 2017.10.31.

info@kompel.net

TERÜLETI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ – MŰSZAKI

– termékeink bemutatása, értékesítése, akciók értékesítése (ventilátorok, szivattyúk, szabályozástechnika)
– új és már meglévő ügyfélkör igényeinek felmérése, kapcsolattartás
– meglévő partnereink magas színvonalú kiszolgálása
– vidéki partnerek látogatása

– erős értékesítői véna
– műszaki érdeklődés
– kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség

– hasonló területen szerzett tapasztalat, gyakorlat,
– kiépített kapcsolatrendszer

– versenyképes jövedelem (fix + teljesítményfüggő mozgó bér)
– rugalmas munkaidő
– továbbképzési lehetőségek

Fényképes önéletrajzát és kézzel írott kísérőlevelét küldje az alábbi e-mail címre.